Miejskie Przedszkole Nr 1

im. Marii Kownackiej w Przasnyszu
Dziecko widzem i aktorem
saksofon

Przedszkolaki  miały możliwość rozwijania wrażliwości sluchowej poprzez uczestniczenie w koncertach muzycznych. 8 lutego nauczyciel rytmiki zaprezentował naszym wychowankom klarnet i saksofon.

Nasi wychowankowie raz w miesiącu mają mozliwość obejrzeć teatrzyk kukiełkowy lub żywego aktora.W I półroczu obejrzały teatrzyki ,, Bezpieczna wyprawa", ,,Niech moc warzyw będzie z wami", ,,Wybryki Klauna Kleofasa", ,,Świąteczny list Zosi". Wspólnie z nauczycielem rytmiki  w okresie biożonarodzeniowym  dzieci przygotowały koncert kolęd i pastorałek. Przedszkolaki  miały również możliwość rozwijania wrażliwości sluchowej poprzez uczestniczenie w koncertach muzycznych. 8 lutego nauczyciel rytmiki zaprezentował naszym wychowankom klarnet i saksofon. Dzieci poznały brzmienie instrumentów oraz sposób gry. Miały równiez okazję do wspólnej zabawy przy akompaniamencie saksofonu i klarnetu. Zabawom muzycznym towarzyszyła wielka radość.

Aby w pełni korzystać ze strony zakceptuj warunki.